KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14912008

nr 1491 2008

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Stockholmsmotiv, Riddarholmen. Signerad, daterad -75, numrerad 1/360. Bildmått: 32x57 cm, yttermått inklusive ram: 50x74 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:32:13

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén